Stopy a stíny - outdoorová hra tříčlenných týmů - již 10. ročník, tentokrát v zimním termínu ve čtvrtek 28.2.2019, v prostorách ENDORFIN WORLD s.r.o, Petrohradská 216/3, 10 100, Praha 10 - Vršovice

Čeká vás orientační hra po Praze a plnění sportovních, týmových a kreativních úkolů u instruktorů. Pro letošní ročník máme novinku, a tou jsou dvě výsledkové listiny - první je pro čistě firemní týmy, druhá je pro nefiremní skupiny přátel a kamarádů. Dva putovní poháry, dva stupně vítězů...

Pojďte si užít hru s písmenky a se slovy inspirovanou známou deskovou hrou Scrabble. Získávejte písmenka různých hodnot, optimalizujte svůj herní plán a následně umístěte na herní plán písmena tak, aby slova, která z nich vytvoříte, měla co nejvyšší bodovou hodnotu. Nestačí jen rychle se pohybovat a perfektně plnit úkoly na stanovištích, je potřeba také logiky a kreativity, abyste se dobře umístili.
Informace o následující hře:
Typ programu: Městská hra s legendou pro firemní i nefiremní tříčlenné týmy
CENA: 968,- včetně DPH 21% / tým
KDY: 28.2.2019, 17:30 – 21:30
KDE: ENDORFIN WORLD s.r.o, Petrohradská 216/3,10 100, Praha 10 - Vršovice
Chcete být informováni o dalšch Stopech a stínech v předstihu? Přidejte se k nám na Facebooku, nebo vyplňte svou adresu níže.
 
Emailová adresa pro zaslání infa o následujících Stopech a stínech:
 
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.