VEDOUCÍ LEKTOŘI
Trenér Diamantina Habásko
Ladislav Habásko (*1978)
Absolvoval dlouhodobý akreditovaný vzdělávací program Life and Business coaching od britské společnosti Coaching Development Ltd. (trénink akreditovaný Mezinárodní Federací koučů ICF). Dále prošel celou řadou kratších tréninků od Komunikačních dovedností přes, Profesionální instruktor teambuildingu, Outdoor activity instructor, SHL Osobnostní diagnostika, přes Leadership Grid a další. Zabývá se tréninkem a koučováním pracovních týmů, teambuildingem a koučováním jednotlivců. Jeho přednostmi jsou orientace na klienta, kombinace zážitkové pedagogiky a koučovacích přístupů a zaměření na konkrétní akční kroky a metody napomáhající jejich dosahování.
Má na svém kontě přes 700 kurzodní, vedl kurzy pro firmy jako Škoda auto, DPD, Siemens, Allianz, Ministerstvo Vnitra, Delloite Advisory, Novartis, RWE, Philips, Belinda, Man, KPMG, Minimax Films, Schenker, Česká spořitelna, mBank a další.
Trenérka Diamantina Prokešová
Olajda Prokešová (*1980)
Akreditovaná lektorka zážitkové pedagogiky a v současné době také manažerka projektu kurzů první pomoci ZDrSEM. Absolvovala vzdělávací semináře na téma motivace, reflexe, zpětná vazba, sebepoznání a její doménou jsou zejména outdoorové programy spojené s výzvami na vysokých či nízkých lanových překážkách, strategické hry zaměřené na týmovou spolupráci a rozvoj komunikačních dovedností a kratší motivované programy typu „teamspirit“.Trenérka Diamantina Podhadská
Mgr. Dita Podhadská (*1985)
Vystudovala obor Rekreologie se zaměřením na Management životního stylu a zážitkovou pedagogiku. Studovala na Linköping Universitet ve Švédsku, kde se seznámila se skandinávským přístupem k rozvoji osobnsosti. Postupně absolvovala několik školení a kurzů zaměřených na lektorské a prezentační dovednosti. V roce 2012 prošla kurzem Profesionální lektor (kurz akreditovaný MŠMT). Zajímá se o zdravý životní styl, koučování a osobnostní rozvoj. Má na svém kontě přes 400 kurzodní.


Trenér Diamantina Doubrava
Radek Doubrava (*1989)
Zkušený a akreditovaný lektor zážitkové a reflexivní pedagogiky, který rád vnímá svět kolem sebe všemi smysly a stále se směje :-) Zrak: cestování, příroda i architektura, výtvarné umění, četba, divadlo a film. Sluch: hudba k poslechu, tanci a hře, rozpravy s přáteli. Čich a chuť: milovník jídla a pití, v podobě stravníka i kuchaře či barmana. Hmat: masáže, horolezení, práce se dřevem, slámou, cihlami, kovem i počítačem.Trenér Diamantina Kučera
Lukáš Kučera (*1983)
Absolvent Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské při ČVUT, kterého při škole začala bavit práce s lidmi a organizace všeho možného, čemuž se věnoval po tři roky v Kariérním centru ČVUT. Nabízí i přímo kariérní poradenství a je členem rady Asociace vysokoškolských poradců. Dlouholetý instruktor a předseda o. s. pro rozvoj osobnosti Velký vůz. Organizátor letních i zimních zážitkových akcí a kurzů na rozvoj sociálních dovedností a vzdělávání v oblasti zážitkové pedagogiky. Rád si hraje s dramaturgií akce a motivací účastníků, hledá jak zapojit kreativní a hravé přístupy do lektorování. Dále vystupuje jako kejklíř na historických akcích, klaun na akcích pro děti a jako fireshow performer - samostatně či se skupinou InsPyro.
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.