Jsou okamžiky, kdy potřebujeme chvilku zapomenout na každodenní starosti, kdy máme zájem na tom, aby svět byl zábavnější a příjemnější místo k životu. Při některých příležitostech je nezbytné a zároveň správné podobné zážitky sdílet s našimi přáteli, zaměstnanci, jejich rodinami nebo obchodními partnery. Důležitá je atmosféra, místo, správné načasování, často i dobré jídlo a pití. V neposlední řadě i způsob, jakým tento čas vyplníme. Nabídneme hostům šanci aktivně sportovat nebo dáme přednost poslechu hudebního vystoupení? Vyzkoušíme si jízdu na adrenalinové vlně nebo se pokusíme odhalit umělce ukrytého v každém z nás? Možnosti jsou nepřeberné a naše fantazie téměř bez hranic.

Nabízíme vám zorganizování rodinných dnů, setkání s partnery či firemních večírků, tak i doprovodné programy, kterými okořeníte vámi připravovanou akci. Vybrat si můžete z celé škály našich programů s legendou nebo navrhnout legendu sami a my ji do vašeho programu zapracujeme. Akce jsou určené jak pro uzavřené kolektivy, tak i pro setkání přátel, partnerů či sponzorů. Akci dokážeme připravit pro skupinu od 3 účastníků.
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.