STOPY A STÍNY
Zatím není vypsán termín letošních Stop a Stínů - uvidíme jak to bude na podzim vypadat.
Pokud budete chtít zaslat info, vyplňte prosím svůj email ve spodní části stránky.


Jde o orientačně strategickou hru pro tříčlenné týmy z řad kolegů v práci či kamarádů. Užijte si 4 hodiny řešení týmových úkolů a bloudění Prahou.

Přihlásit se můžete buď v kategorii firemní (kolegové z práce) nebo nefiremní (kamarádi).


LEGENDA
Vždy jednou za rok se v nejmenovaném království koná dobrodružný závod. Jezdci na koních mají za úkol ve stanoveném čase nasbírat co nejvíce bodů za projetí co největšího počtu vesnic, měst a hradů.Vaším úkolem tedy bude projet na herním plánu co největším počtem vesnic, měst a hradů a získat za to co nejvíce bodů. Pozor ale, aby vám nedošlo žrádlo pro vašeho koně, to byste nikam nedojeli. A také si musíte ohlídat, aby vám obyvatelé království, kterým není závod příliš po chuti, nepostavili do cesty nepříjemnou překážku či po vás nehodili shnilé rajče. Takovým místům je lepší se vyhnout, a to se vám podaří jen, pokud správně odhalíte významy piktogramů na mapě království.

Šťastnou cestu!


Základní informace
Informace o následující hře:
Typ programu: Městská hra s legendou pro firemní i nefiremní tříčlenné týmy
CENA: 500,- KČ/ tým (organizace Akademion z.s. není plátcem DPH)
KDY: 2.4.2019, 18:00 - 22:00
KDE: Kulturní dům Bílá Hora, Ke Kulturnímu domu 439/14, 163 00 Praha 17-Řepy
S KÝM: Městská hra je pořádána ve spolupráci s neziskovkou Akademion, z.s.


Chcete být informováni o dalšch Stopech a stínech v předstihu? Přidejte se k nám na Facebooku, nebo vyplňte svou adresu níže.
 
Když nám necháte svou emailovou adresu, dáme vám vědět, až budou k dispozici podrobnější informace o dalších Stopech a stínech.

 
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.