Alchymistovo tajemství
Vezměte svou rodinu na výlet do světa, ve kterém je hranice mezi magií a alchymií nesmírně tenká. Nejprve absolvujete několik drobných úkolů, díky kterým získáte přísady, které pak pod vedením zkušené ruky jednoho z alchymistů v tmavých kápích použijete na alchymistický pokus. Alchymistické pokusy jsou reprezentovány reálnými chemickými reakcemi, ovšem zcela bezpečnými, realizovatelnými jen za pomoci ingrediencí dostupných běžně v domácnosti.

Zajímá vás, jak z cukru vytvoříte obří černé chapadlo? Co musíte přidat do vody s octem a jedlou sodou, aby vám ruce pokryla hustá pěna? Jak způsobit, aby kečup získal kanárkově žlutou barvu? Zda stačí zahrát rytmickou skladbu, aby rozinky začaly samy vyskakovat z misky?

Program si díky pestrosti a velkému množství stanovišť užijí jak dospělí, tak i jejich děti a rodinní příslušníci. Program je vhodný pro firemní den.

Doporučený počet účastníků: 30 – 200 osob
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.