Dannyho parťáci
„Nic vás tak společně nesblíží jako pocit, že jste provedli něco nekalého. Těch pár milionů dolarů už je jenom bonus.“ Danny Ocean má pro svou partu další práci. Jedná se o obří diamant z Ruska, který je na jeden den uložen v dokonale střežené místnosti v budově na území České Republiky. A Danny tehle diamant plánuje získat…

Program, ve kterém se účastníci stanou členy party Dannyho Oceana , jejímž úkolem je vyloupit vilu, ve které se ukrývá vzácný diamant La Luz de Dia. Společně s instruktory – pobočníky Dannyho Oceana, se naučí všechny potřebné dovednosti, naplánují celou akci, rozdělí si úkoly a připraví se na jejich realizaci. V průběhu akce poté překonají ostrahu domu, odemknou kódový zámek, projdou detektorem pohybu, dostanou se přes laserové paprsky, překonají detektor zvuku, deaktivují gravitační senzor, zmatou bezpečnostní kamery, vypnou signální zařízení a nakonec slaní pro diamant.

Každý z účastníků bude mít svou nezastupitelnou roli, na každém bude záviset úspěch celé mise. Program standardně trvá od 6 do 8 hodin a realizujeme jej pro skupiny do 40 účastníků. Program dokážeme připravit téměř na jakémkoli místě, výhodou jsou větší města.
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.