Dostihy a sázky
Napětí v místnosti by se dalo krájet. Několik desítek párů očí napjatě sleduje blikající obrazovku televize. Koně se řadí do boxů. Palec proti ukazováčku tiskne sázkový tiket, v místnosti je najednou horko, kapičky potu stékají po zádech.

Detail kamery přejíždí přes soustředěné obličeje žokejů. Start. Sázkovou místností zní rytmické dunění kopyt přerušované jen vzrušeným hlasem komentátora. Proutěná překážka a skok, vodní příkop, elegance v pohybu, pád nebo další běh, cílová rovinka, vítězové a poražení. Na závodišti i u obrazovky. Na jedné straně rozhoduje o úspěchu hlavně fyzická kondice a správné načasování. Na té druhé odhad, schopnost získat ty správné informace a občas i nějaký ten malý podvod.

Dostihy a sázky jsou neotřelým večerním programem pro skupinu, které se nebojí trošku si hrát. Využívá dostihové kanceláře, konkrétně sázkové herny, kde se sází na dostihy po celém světě. Důležitá je schopnost dobře se zorientovat v dostupných informací a pokud možno získat i ty veřejně nedostupné.

Program nabízíme jako firemní večírek a kratší verzi také jako doprovodný program vašeho konferenčního nebo školícího setkání.

Doporučený počet účastníků: 15 – 40 osob
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.