Encryptor Pragensis
Ke každému zámku je klíč. Slova není těžké schovat, správný význam zakrýt a správná odpověď se často ukrývá až mezi řádky. Je překvapivé, jak lidi přitahují malé záhady a tajemství. Je lákavé vydat se do bludiště spletitých zašifrovaných textů, v pomíchaném klubku nití z vět nalézt ten správný konec, zatáhnout za něj a jediným kouzelnickým pohybem nalézt řešení.

Encryptor Pragensis je šifrovací hra. Týmová aktivita založená na přirozené lidské touze vyřešit předloženou záhadu. Zároveň nabízí příležitost velice intenzivním způsobem otestovat schopnost týmu k hledání kreativních řešení, tedy nalézat na první pohled nezřetelné cesty. Úspěšné budou ty týmy, které zvládnou překonat ostych vyslovit nesmyslnou hypotézu, vyslovit myšlenku v okamžiku, kdy se objeví. Pouze vyloučením těchto slepých uliček lze totiž dojít na konec spletité cesty až k řešení zašifrovaného úkolu.

Program nabízíme jako celodenní městskou hru, jako součást firemního večírku a kratší verzi také jako doprovodný program vašeho konferenčního nebo školícího setkání.

Doporučený počet účastníků: 10 – 200 osob
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.