Muž bez stínu
Neznáte mě. Můžete mě zahlédnout, ale vzpomínka bude tak nejasná, že se vytratí z vaší mysli s prvním závanem větru. Chodím nocí a dělám práci, kterou nikdo jiný dělat nemůže. Zabíjím, aby jiní mohli žít. Riskuji, abyste mohli spát v klidu a blažené nevědomosti. Jsem ten na té správné straně. Pokud nějaká taková existuje. Mám svoje úkoly. Svojí hrdost. Nemůžu přestat. Jak jednou začnete, tak už to prostě nejde. Prý jsem muž bez stínu. Muž bez jména, nebo vlastně s desítkou různých jmen. Ženám se představuji jako James.

Muž bez stínu je komplexní špionská hra, ve které se týmy agentů pohybují po jednotlivých úkolech, získávají indicie směřující až k rozklíčování struktury tajné organizace, jež se chystá ovládnout svět. Podaří se odhalit tajné sídlo, proniknout do něj a zachránit svět?

Program nabízíme jako celodenní městskou hru a kratší verzi také jako doprovodný program vašeho konferenčního nebo školícího setkání.

Doporučený počet účastníků: 15 – 60 osob
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.