Pochoutky tisíce a jedné noci
Možná, že Praha není vyhlášená kulinářská destinace jako třeba Řecko, možná, že český národ nedal světu tolik pochutin jako třeba Itálie, možná nejsme do jídla zamilováni jako je tomu u Francouzů, ale díky pozici ve středu Evropy můžeme směle prohlásit, že se stáváme ve věcech stravování národem značně kosmopolitním. Jak často si vyzkoušíte jídlo vychutnávat a nejenom ho jíst? Jak často vám uspěchaný svět dovolí přivonět k dobré kvalitní kávě? Zkusili jste požitek obvyklý u řady národů – jíst rukama a jídlo tak vychutnat i tímto způsobem? Znáte vůně Prahy (ty příjemné) a znáte Prahu třeba po hmatu? Slyšeli jste někdy koncert ruchu Starého Města? Pokud jen ve skrytu duše přiznáváte, že ne, tak je ten pravý čas vnímat jeden celý den nebo alespoň večer svět všemi smysly.

Pochoutky tisíce a jedné noci jsou programem představujícím výjimečné pochutiny různorodým způsobem. Navrací účastníky zpět do přítomnosti a ukazuje, jak lze vnímat chuti a vůně, když na to máme dostatek času.

Program nabízíme jako celodenní městskou hru, jako součást firemního večírku a kratší verzi také jako doprovodný program vašeho konferenčního nebo školícího setkání.

Doporučený počet účastníků: 15 – 60 osob
O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.