Ralley Paříž – Dakar
Všichni jistě znáte slavný závod vedoucí z Evropy do Afriky. Fandíte, představujete si, jaké to asi je uprostřed pouště v terénním autě. Málokdo z vás ale ví, že na pozadí probíhá také závod konstruktérů, mechaniků, doktorů a jiných členů podpůrných týmů, které zabezpečují možnost pokračování jezdce i v další etapě. Tito lidé sice nejsou vidět na stupních vítězů, a přesto svádějí mnohdy těžší souboj než závodníci na trati. A pokud nezvítězí oni, neuvidíte na stupních vítězů ani jejich závodníka…

Program, ve kterém se účastníci mění v konstruktéry a designéry speciálních vozítek, aby se následně mohli stát pohonem, motory a brzdami a samozřejmě závodníky. V úvodu programu se účastníci rozdělí do skupinek a mají za úkol navrhnout a sestrojit funkční vozidlo, které bude schopno projít rychlostními zkouškami. Dále vyberou ze svého středu závodníka, který bude vozidlo pilotovat, a připraví mu reprezentační dres. Po všech přípravách bude následovat samotný závod, který prověří nejen kvalitu vozu, ale také schopnosti a dovednosti celé posádky v rámci rychlostních zkoušek (sprint, terénní zkouška, štafeta, slalom atd.).

Program je vhodný zejména pro smíšené kolektivy, kde se převážně muži věnují stavbě strojů a ženy mají na starosti tvorbu názvu týmu, výrobu závodního dresu a formát představení týmu. Program standardně trvá od 7 do 12 hodin včetně závodu, je možné jej rozdělit do dvou dnů (jeden den odpoledne stavba závodních strojů, druhý den dopoledne samotný závod). Program realizujeme pro skupiny od 20 do 50 účastníků.

O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.