Sherlock Holmes
Čtyři podezřelí a pouze jeden pachatel. Informace, které je potřeba roztřídit na pravdivé a lživé. Zdánlivě spolupracující zaměstnanci nejmenovaného hotelu se možná jen pokoušejí zakrýt čin, který někdo z nich spáchal. Samotný Sherlock Holmes na případ nestačí a povolává do akce všehoschopné kolegy…

Program, ve kterém se účastníci stávají pravou rukou slavného detektiva Sherlocka Holmese. Musí vyřešit různé logické hádanky, týmové úkoly, užijí si aktivní pohyb na čerstvém vzduchu a setkají se s podivnými individui, od kterých se možná dozví zajímavé informace, z nichž některé budou i pravdivé. K vyřešení případu bude zapotřebí nejen aktivovat mozkové buňky, ale také trochu protáhnout tělo, spolupracovat s ostatními a zároveň se rozhodovat sami za sebe.

Program můžeme připravit jako čistě zábavní, nebo s rozvojovým prvkem, kdy po týmových aktivitách následuje rozbor s lektorem a vytěžení zajímavých rozvojových principů na poli komunikace, týmové spolupráce či řešení problému. Program standardně trvá od 6 do 10 hodin a realizujeme jej pro skupiny od 10 do 60 osob.

O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.