Níže uvádíme témata, která jsou v rámci teambuildingu nejrozšířenější. Budete-li mít zájem o jakékoli jiné téma, rádi vám jej připravíme přímo na míru.
Zlepšení spolupráce
Každý den spolu kooperujeme, ale vždy se naje něco, co můžeme zlepšit. Na pracovišti k tomu často není vhodní příležitost. Některá témata se nám nechce otvírat. My vám na kurzu pomůžeme vytvotřit prostor, ve kterém si můžete říci věci, se kterými chcete něco udělat, aniž by to někdo bral osobně.
Posílení pocitu spoluzodpovědnosti
Dříve jsme řešili jak vše stihnout. Dnes to stihnout nejde. Je třeba podívat se na úkoly z jiného pohledu. Co a v jaké kvalitě musím udělat, abych dosáhl maximálního efektu?
Tah na stejnou branku
Marketing se snaží podpořit prodej, investuje čas a prostředky, ale prodej nestoupá. Obchodní oddělení má pocit, že peníze, které do firmy přinese oni jen neefektivně rozhazují. Produkce potřebuje kvalitní materiál, ale nákup se na něm snaží ušetřit... někdy to vypadá, že ne všichni táhnou za provaz stejným směrem. Mnohdy z toho dokonce vzniká pocit, že jsme soupeři... pojďme si o tom v moderované diskusi kultivovaně popovídat...
Spolupráce versus soutěž
Také vám někdy přijde, že oddělení mezi sebou soupeří? Že jedna směna se snaží trumfnout druhou? A je to dobře nebo špatně? Kde je hranice mezi zdravou soutěživostí a tou, která nám brání v úspěchu? Pojdmě spolu tato témata otevřít v bezpečném prostředí moderované diskuse.
Komunikace a předávání informací
Nevěděl jsem, že to neví. Tak častá věta, kterou ve firmách slýcháme. Čí je to vina, že to nevěděl? Toho kdo mu to neřekl, nebo toho, kdo se nezeptal? A není to snad jedno? Není lepší nastavit prostředí tak, aby to fungogalo lépe? Pomocí vhodně vybraných aktivt nasimulujeme prostředí podobné pracovnímu a pak dáme vašim lidem prostor aby si povídali o tom, co v aktivitách nefungovalo... A že to není jen o "umělých" aktivitách ale o pracovním prostředí to je asi jasné každému...
Hledání společného řešení
Někdy se stane, že se tým dostane do "neřešitelné situace". Debaty o řešení nikam nevedou... Je třeba vyčistit hlavy a podívat se na problém z jiného úhlu. Obojí vám nabízíme v rámci jednoho výjezdu...


O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.